2015 Yaz Stajı

Staj Basvurularimiz 2015 yaz için kapanmıştır. Yoğun ilginize teşekkür ederiz.

Bu yaz merkezimizde staj yapmak ve çalışmalara katılmak istiyorsanız yazının sonundaki formu eksiksiz doldurduktan sonra transkriptinizle birlikte aubeyinarastirmalari@gmail.com adresine “2015 yaz stajı hk.” konulu e-posta olarak göndermeniz gerekmektedir.

Transkriptinize ek olarak daha önce katıldığınız sinirbilim(neuroscience) kursları ve/veya çalışmalar varsa onları da staj yapma gerekçesi kısmında belirtebilirsiniz. Bu çalışmalarınızın belgeleri de varsa ek olarak onları da yollamanız sizin için avantaj olacaktır.

Lablarla ilgili bilgilere ana sayfamız beyin.ankara.edu.tr de  bulunan “Laboratuvarlar” kısmından ulasabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz. Lab sorumlusuyla ve merkez çalışanlarımızla (aşağıda)  irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk.Öykü Mançe
Uzm. Müh. Emre Kale
Tel: 0 312 595 7017

Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2015′tir. İlgili lab. sorumlusunun kararını 30 Mayıs 2015‘e kadar mail olarak size bildirecegiz.

Önemli : Formu doldururken birinci ve ikinci tercihinizi mevcut labların yanına yazarak belirtin. Sadece iki lab. seçme hakkınız vardır. Unutmayın ki İlk tercihiniz için “asıl aday” ikinci tercihiniz için “yedek aday” olacaksınız.

yaz_staj_başvuru_formu_2015