2016 Yaz Stajı

Bu yaz merkezimizde staj yapmak ve çalışmalara katılmak istiyorsanız yazının sonundaki formu eksiksiz doldurduktan sonra transkriptinizle birlikte aubeyinarastirmalari@gmail.com adresine “2016 yaz stajı hk.” konulu e-posta olarak göndermeniz gerekmektedir.

Transkriptinize ek olarak daha önce katıldığınız sinirbilim (neuroscience) kursları ve/veya çalışmalar varsa onları da staj yapma gerekçesi kısmında belirtebilirsiniz. Bu çalışmalarınızın belgeleri de varsa ek olarak onları da yollamanız sizin için avantaj olacaktır.

Elektrofizyoloji Laboratuvarı

Lab. Koordinatörü Prof. Dr. Canan Kalaycıoğlu yürütücülüğünde EEG çekimi gösterilecek ve alıştırmalar yapılacaktır. Staj programı 6-30 Haziran arasında 4 Hafta olacaktır. Kontenjan 4 Kişi ile sınırlıdır.

Beyin Görüntüleme Laboratuvarı

Staj Uzm. H. Emre Kale yürütücülüğünde gerçekleştirilecektir. Stajyerler genel fMRI bilgisi kazanacak ve örnek fMRI çekimine katılabileceklerdir. Staj süresinde yoğun olarak Matlab ile temel programlama eğitimi verilecek, başarılı stajyerler kendileri davranış deneyi oluşturabilecek hale gelecektir. Ayrıca bilişsel nörobilim ile uğraşan doktora öğrencileri stajyerlerimize sunumlar yapacaktır. Staj dönemi 18 Temmuz 2016 ile başlayacak en az 3 hafta olacaktır. Kontenjan 5 Kişi ile sınırlıdır.

Lablarla ilgili bilgilere ana sayfamız beyin.ankara.edu.tr de  bulunan “Laboratuvarlar” kısmından ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz. Lab sorumlusuyla ve merkez çalışanlarımızla (aşağıda)  irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Müh. H. Emre Kale,
Farhad Nassehi,
Tansu Birsoy

Tel: 0 312 595 70 91

Son başvuru tarihi 9 Mayıs 2016′tir. İlgili lab. sorumlusunun kararını 14 Mayıs 2016‘ya kadar mail yoluyla size bildireceğiz.

yaz_staj_başvuru_formu_2016